Новини, Новини бізнесу

Зарплата працівників ПАТ «КВБЗ» зросте з 1 грудня

У працівників ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» з 1 грудня зростуть тарифні ставки та посадові оклади. Про це пише Rail.insider із посиланням на сторінку підприємства у Facebook.

Незважаючи на непросту фінансову ситуацію, яку переживає акціонерне товариство впродовж останніх років, буде запроваджено нові тарифні ставки та оклади з урахуванням збільшення їх на 15—25% для робітників, інженерно-технічного персоналу, керівників середньої ланки.

«Таке рішення прийнято наглядовою радою і правлінням ПАТ «КВБЗ» з метою зберегти репутацію стабільного роботодавця, забезпечити працівникам гідні умови праці та рівень доходу, стимулювати результативний високопродуктивний труд задля виконання підписаних договорів і перспективних завдань. А також у зв’язку з уведенням в Україні з 1 грудня 2021 року нового рівня мінімальної заробітної плати», — зазначається у повідомленні.

Водночас наглядова рада і правління поставили перед відповідними службами підприємства завдання збільшити обсяги випуску продукції та її реалізації, забезпечити фінансову стабільність, прибутковість економічної діяльності, розвиток акціонерного товариства загалом.

Як повідомлялося раніше, з 1 грудня зарплата залізничників зросте на 10%.

Читайте також