Новини, Рухомий склад

КВБЗ виготовив уже 29 візків для пасажирських вагонів Укрзалізниці

Згідно з умовами контракту на виготовлення 100 пасажирських вагонів для Укрзалізниці, Крюківський вагонобудівний завод має поставити через пів року 10 вагонів. На цьому наголосив голова правління підприємства Максим Крамаренко, передає Rail.insider із посиланням на повідомлення очільниці пресслужби КВБЗ Анни Кудіярової у Facebook.

Наразі 25 кузовів пасажирських вагонів перебувають на різних стадіях технологічного процесу, 18 кузовів пройшли етап зварювальних робіт, 8 із них пофарбовані. На стадії складання вже тридцятий візок.

Планується, що перші два вагони зі 100, а також дизель-поїзд ДПКр-3 будуть представлені на виставці у Києві на святкуванні 30-річчя Незалежності України.

«Виготовлення 100 пасажирських вагонів на КВБЗ розпочали одразу після отримання авансового платежу 23 липня. Згідно з умовами контракту через шість місяців маємо поставити Укрзалізниці 10 вагонів. Решту — впродовж року з дня першого платежу. Щоб встигнути у встановлені строки, організували роботу за подовженим графіком. Працюємо з постачальниками комплектуючих, щоб вони теж пришвидшилися», — підкреслив Максим Крамаренко.

Усі вагони оснащуватимуться системами кондиціонування, в кожному купе передбачено розетки для ґаджетів та інші елементи для зручності пасажирів, 37 вагонів будуть обладнані для перевезення пасажирів з особливими потребами.

Нагадаємо, на початку серпня КВБЗ звітував про початок збирання перших пасажирських вагонів великого замовлення для УЗ.

Читайте також