Інфраструктура, Новини

Марганецький ГЗК перенесе під’їзні колії та пункт перевантаження руди

Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат (Марганецький ГЗК) має намір перенести під’їзні залізничні колії та пункт перевантаження руди на території Грушівського кар’єра. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Підприємство планує демонтувати старі під’їзні залізничні колії та пункт перевантаження руди і замінити на нові для обслуговування рудного складу комбінату. Загалом комбінат передбачає збудувати три нові колії.

Очікується, що перенесення залізничних колій і пункту перевантаження руди дасть змогу комбінату скоротити експлуатаційні витрати та зменшити вплив на навколишнє середовище.

Спочатку планують побудувати нову інфраструктуру, а тоді вже демонтувати старі колії та пункт перевантаження руди.

Роботи будуть проводити у межах земельної ділянки на території Новокиївського старостинського округу.

Марганецький ГЗК — єдиний в Україні та в СНД гірничо-збагачувальний комбінат, який веде видобуток марганцю підземним способом. У східній частині Нікопольського родовища марганцевих руд (Грушівсько-Басанська ділянка), що розробляється, комбінат отримує до 80% своєї продукції.

Комбінат складається з п’яти шахт, двох кар’єрів (Басанський і Грушівський), збагачувальної фабрики та дослідницького промислового комплексу хімічного обладнання.

Як повідомлялося раніше, порт Маріуполя реконструює під’їзні колії.

Читайте також