Новини, Рухомий склад

«Метінвест» відремонтував тяговий агрегат за 26 млн грн

Група «Метінвест» відремонтувала тяговий агрегат ОПЕ-1АМ для Інгулецького гірничозбагачувального комбінату. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу компанії.

Відновлення техніки вартувало 26 млн грн.

У машині відновили екіпажну частину, кузов та раму, відремонтували гальмівне та пневматичне обладнання. Повністю замінили кабельно-провідникову мережу, контрольно-вимірювальні прилади та допоміжне обладнання.

Для покращення умов праці машиністів у кабіні електровоза встановили 2 кондиціонери, а для безпеки змонтували нову систему пожежогасіння та сигналізації. Роботи з реконструкції та заміни основних вузлів і механізмів тягового агрегату проводили на Конотопському ремонтному заводі. Монтаж дахового обладнання та пусконалагоджувальні роботи виконали фахівці залізничної служби Інгулецького комбінату.

Після обкатки та промислових випробувань тяговий агрегат було передано бригаді досвідчених машиністів цеху. Наразі він виконує свою головну функцію — вивозить відкривні породи з Інгулецького кар’єру. За словами фахівців, капітальний ремонт дасть змогу значно збільшити термін експлуатації електровоза та забезпечити ефективність його роботи з транспортування гірничої маси.

Як повідомлялося раніше, Івано-Франківський ЛРЗ модернізує тепловоз для «Метінвесту».

Читайте також