Новини, Новини бізнесу

«Метінвест» у першому кварталі збільшив сплату податків до бюджету на 4%

У першому кварталі 2025 року група «Метінвест» (з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств) збільшила сплату податків і зборів до бюджетів усіх рівнів в Україні на 4% порівняно з відповідним періодом торік — до 4,4 млрд грн. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію групи.

У трійці найбільших за обсягом відрахувань — плата за користування надрами, що становить 1,2 млрд грн, єдиний соціальний внесок у розмірі 846 млн грн і 751 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Крім того, українські підприємства «Метінвесту» в січні–березні 2025 року сплатили 365 млн грн податку на прибуток і 166 млн грн екологічного податку. Водночас у першому кварталі поточного року плата за землю зросла на 9% проти аналогічного показника минулого року, до 339 млн грн, а військовий збір — понад утричі, до 214 млн грн.

Як повідомлялося раніше, «Метінвест» на 36% збільшив сплату податків у 2024 році.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

Отримати

 

Читайте також