Новини, Новини бізнесу

«Метінвест» із 1 квітня підвищив зарплати працівникам

Група «Метінвест» підвищила зарплати працвіникам виробничих і сервісних підприємств в Україні з 1 квітня. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію компанії.

«Під час перегляду окладів «Метінвест» враховував загальну ситуацію на ринку праці, середній рівень заробітної плати в країні, конкурентоспроможність зарплат своїх співробітників, дефіцитність професій, рівень інфляції та відтоку працівників», — пояснюється у дописі.

Тож перегляд заробітних плат із 1 квітня передбачає диференційований підхід. Оклади виробничого персоналу зростуть до 20% залежно від категорії працівників. А найбільше підвищення отримають співробітники кваліфікованих гостродефіцитних професій.

Водночас оклади лінійних керівників та адміністративно-управлінського персоналу промислових і сервісних підприємств Метінвесту зростуть у середньому на 10%.

«Ми добре розуміємо, як важливо сьогодні мати фінансову стабільність. Попри війну, складну ситуацію на ринках збуту й зростання витрат, ми вирішили підвищити зарплати співробітникам. Це непросте рішення, але ми свідомо беремо на себе це навантаження, бо цінуємо наших людей і їхній внесок у спільну справу. «Метінвест» і надалі дбатиме про соціальну підтримку своєї команди», — сказав генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков.

Як повідомлялося раніше, об’єднаний ГЗК «Метінвесту» у 2024 році збільшив сплату податків до 5,7 млрд грн.



Читайте також