Міжнародні новини, Новини

Минулого року обсяг перевезень експортних вантажів з Фінляндії в Росію виріс на 75%

У 2020 році обсяги перевезення фінських експортних вантажів до Росії зросли на 75%. В цілому обсяг вантажних залізничних перевезень між Росією і Фінляндією збільшився приблизно на 5%.

При цьому перевезення з Росії в країну Суомі виросли на 3,7%. Так, спостерігається пожвавлення і в сегменті контейнерних перевезень у сполученні між Фінляндією і Китаєм: збільшилася кількість поїздів та частота їх курсування.

Драйверами зростання стали лісові вантажі, руда, зерно і добрива. У 2021 році зростання обсягів вантажних перевезень між країнами прогнозується на рівні не менше 3%. Зауважено, що досягненню цієї мети сприяють значні державні й приватні інвестиції в залізничну і портову інфраструктуру Фінляндії.

У квітні 2021 фінська сторона розраховує затвердити нову технологічну карту в частині взаємодії на прикордонних переходах, що дозволяє підвищити ефективність використання ресурсів.

Нагадаємо, у 2020 році обсяг перевезень контейнерних поїздів між Китаєм та Фінляндією збільшився вдвічі. Для задоволення попиту, що зростає, місцева Nurminen Logistics оголосила про відкриття трьох нових маршрутів між Гельсінкі та китайськими містами Сучжоу, Нінбо та Цзінань.

Читайте також