На рамкові контракти з Укрзалізницею з постачання дизпалива претендує 12 постачальників
Новини, Економіка

На рамкові контракти з Укрзалізницею з постачання дизпального претендує 12 постачальників

Дванадцять компаній подали документи для участі в тендері АТ “Укрзалізниця” на укладення рамкових контрактів на постачання 200 тис. тонн дизельного пального протягом 2020 року. Про це свідчать дані системи ProZorro. Уперше в тендері УЗ бере участь державна «Укргазвидобування».

«Ми будемо брати участь зі своїм пальним Shebel, також можемо залучити білоруський імпортний ресурс. Нам ці постачання цікаві, ми давно плануємо почати постачати пальне великим споживачам з держсектору», – повідомив журналістам enkorr у кулуарах LPG Ukraine 2020 директор з комерційних питань УГВ Сергій Федоренко.

Крім того, уперше в тендері УЗ бере участь компанія “Алпен Трейд” – торгова структура з орбіти міжнародного трейдера Coral Energy.

Нагадаємо, рамковий тендер був оголошений в середині грудня 2019 року. Гранична ціна ДП в межах закупівлі встановлена ​​на рівні 23 907 грн / т при поточній середньоринковій ціні 22 410 грн / т.

Процедура цього тендеру така: після надходження заявок від 12 компаній, УЗ проведе їх кваліфікацію на предмет відповідності тендерним умовам. Надалі з цими компаніями будуть укладені рамкові угоди. Між постачальниками, з якими були підписані контракти, періодично будуть проводитися конкурси цінових пропозицій.

За словами трейдерів, УЗ обіцяє надати постачальникам чіткий графік проведення таких конкурсів і наперед визначені терміни відвантаження. Попередньо конкурси цінових пропозицій в рамках рамкових контрактів відбуватимуться раз на місяць.

Опитування

[democracy id=”16″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також