На залізничній частині Амурського мосту виконано перший етап ремонтних робіт
Інфраструктура, Новини

На залізничній частині Амурського мосту виконано перший етап ремонтних робіт

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» оновили мостове полотно на одному з прогонів залізничної частини Амурського мосту через річку Дніпро. Про це повідомляє пресслужба філії.

«Під час п’ятиденного «вікна» залізничники вклали 82 погонні метри безбаластного мостового полотна замість 246 зношених дерев’яних брусів у межах мостового прогону №15», — ідеться в повідомленні.

Ремонт дозволить зменшити експлуатаційні витрати на утримання залізничного мосту (дерев’яні бруси є вкрай дефіцитним матеріалом і потребують оновлення кожні 6-8 років) і подовжить строк експлуатації мостової споруди. Виконані роботи також підвищать безпеку руху на напрямі Покровськ – П’ятихатки, де курсують швидкісні поїзди «Інтерсіті+».

Загалом на залізничній частині Амурського мосту необхідно укласти плити безбаластного мостового полотна в межах 12 прогонів. Весь обсяг капітальних робіт заплановано виконати впродовж 2021-2023 років.

Нагадаємо,  цього року Укрзалізниця планує капітально відремонтувати 83 залізничні та пішохідні мости – на 22 більше, ніж торік. Водночас планується відремонтувати близько 400 км колій та майже 800 км оновити середнім ремонтом.

Читайте також