Новини, Укрзалізниця

На залізничних вокзалах вакциновано 50 тис. осіб

Трохи більш ніж за три тижні у центрах вакцинації, розгорнутих на залізничних вокзалах країни, отримали щеплення 50 тис. українців. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

«У центрі вакцинації, що на залізничному вокзалі Запоріжжя, отримала щеплення Наталія Сінченяк, наш 50-тисячний пасажир», — зауважується у дописі.

Також звертають увагу, що статистика останнього тижня демонструє зростання кількості охочих зробити щеплення в невеликих містах.

Наведено і 5 пунктів, де найбільше людей пройшли вакцинацію:

  • Маріуполь — 2047;
  • Київ — 1314;
  • Коростень — 1181;
  • Коломия — 1021;
  • Львів — 1000.

Наразі пункти безкоштовної вакцинації працюють на 31 залізничному вокзалі. Це вокзали таких міст: Львів, Рівне, Ковель, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одеса, Миколаїв, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське, Маріуполь, Краматорськ, Київ, Ніжин, Коростень, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Сміла, Куп’янськ, Шепетівка, Помічна, Броди, Черкаси, Суми, Коломия, Запоріжжя, Полтава та Люботин.

Як повідомлялося раніше, вакцинація проти COVID-19 для залізничників стане обов’язковою з 9 грудня. Також працівники УЗ отримають додатковий вихідний після щеплення.

Читайте також