В АТ «НК «Қазақстан темір жолы» станом на 3 грудня щеплено проти COVID-19 понад 93 тис. залізничників. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу ҚТЖ.
Як зазначається у повідомленні, за останній тиждень отримали вакцину понад 80 працівників магістралі.
Загалом по компанії загальний відсоток тих, хто отримав перший компонент, становив 85,4%, другий — 83,7%.
Як повідомлялося раніше, Профспілка залізничників і транспортних будівельників України закликала переглянути наказ про обов’язкову вакцинацію для залізничників. Наказ набере чинності 9 грудня. Проте через низький відсоток вакцинації на залізниці можуть зупинитися перевезення.













