Новини, Події

Наприкінці минулого тижня горіли два локомотиви

Наприкінці минулого тижня рятувальникам довелося долучатися до ліквідації пожежі у двох тепловозах. Постраждалих немає. Про це пише Rail.insider.

За даними інформагентства «ВолиньPost», 26 листопада на території Волинської області під час руху загорівся локомотив вантажного потяга. Подія сталася під час руху поїзда в селі Бубнів Володимир-Волинського району неподалік від переїзда. Пожежу в тепловозі ліквідували рятувальники.

За словами очевидців, після того як вогонь загасили, потяг попрямував далі.

Відео пожежі опублікувала у Facebook користувачка з ніком Надія Головенко.

 

Наступного ранку, 27 листопада, ще один тепловоз вантажного потяга загорівся в Івано-Франківську. Також на місце події довелося викликати рятувальників. Як повідомив автор відео у соціальній мережі Instagram uz_fan, пожежників викликав він, тим часом як залізничники намагалися ліквідувати пожежу самотужки.

За інформацією спільноти, це був тепловоз 2ТЕ10УТ-0029. Згідно з даними сайту trainpix, локомотив побудований у березні 1991 року, тобто вже досяг 30-річного терміну експлуатації. Тепловоз приписаний до ТЧ13 Чернівці регіональної філії Львівська залізниця та використовувався також для пасажирських перевезень. Даних про виконання на ньому капітального ремонту немає.

Як повідомлялося раніше, 20 та 21 жовтня на Кіровоградщині горіли два вантажні потяги.

У минулому через пожежі на тепловозах були й трагічні випадки. Так у вересні 2018 року у Чернігівській області через пожежу у машинному відділенні локомотива 2ТЭ116-618, що вів вантажний потяг, загинув помічник машиніста тепловоза.

Про ситуацію щодо технічного стану локомотивів Укрзалізниці можна дізнатися тут і тут.

 

Читайте також