Новини, Перевезення

«Нібулон» перевіз рекордну кількість продукції Дніпром та Південним Бугом

У серпні 2021 року компанія «Нібулон» перевантажила власними плавкранами 442,1 тис. т вантажів, а також транспортувала рекордну кількість продукції Дніпром та Південним Бугом. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу компанії.

«Нібулон» розвантажив українські автошляхи на майже 19 тис. вантажівок у серпні, адже перевіз власним флотом 448,5 тис. т вантажів. Із них 394,7 тис. т доставлено відразу на зовнішній рейд Миколаївського морського порту.

Рекордними стали обсяги вантажів транспортованих річками за місяць: Дніпром — 267,9 тис. т, Південним Бугом — 102,8 тис. т.

Загалом же починаючи з 2009 року компанія транспортувала річками понад 23 млн т різноманітних вантажів, а значить українськими автошляхами не проїхало приблизно 1 млн вантажівок.

«Серпневий показник у 442,1 тис. т перевантаженої продукції власними плавкранами (проти 435,4 тис. т у листопаді 2020 року) також став рекордним для підприємства у розрізі місяців. Традиційно найбільший внесок до серпневого рекорду цього показника доклав самохідний плавкран NIBULON MAX, перевантаживши у серпні понад 270 тис. т продукції», — зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, вантажоперевезення Дніпром за 7 місяців зросли на 39%.

Читайте також