«ОТП Лізинг» надав 118 млн гривень «Нібулону» на купівлю 108 вагонів-зерновозів
Новини, Новини бізнесу, Рухомий склад

«ОТП Лізинг» надав 118 млн гривень «Нібулону» на купівлю 108 вагонів-зерновозів

Компанія «ОТП Лізинг» профінансувала 108 вагонів зерновозів для «Нібулону». Вагони на суму 118 млн гривень закупили у заводу «Карпати». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Андрій Павлушин, генеральний директор «ОТП Лізинг»

“Ми довго йшли до цієї угоди й дуже щасливі, що зробили цей крок. «Нібулон» – це наш Перший Клієнт з 2010 року, наше співробітництво – це наша гордість. Вагони вироблені на заході України в славному місті Новий Розділ українськими руками та мізками з українського металу”, – зазначив Павлушин.

У Дослідно-механічному заводі “Карпати” повідомили, що вагони були закуплені в 2019 році за процедурою зворотного лізингу.

Зазначимо, що обсяги виробництва вантажних залізничних вагонів та вагонів-платформ у січні цього року скоротилися на 57,9% у порівнянні із січнем 2019. Про це йдеться у звіті Державної служби статистики. А також про те, що минулого місяця українські вагонобудівні заводи виготовили лише 398 вагонів.

Нагадаємо, що Крюківський вагонобудівний завод у січні 2020 року зменшив виробництво на 42,5% – до 253 вантажних вагонів, тоді як у січні минулого року завод виробив 440 вагонів.

 

Читайте також