Новини, Укрзалізниця

Панютинський вагоноремонтний завод замовив деталі до вантажних вагонів на 28,5 млн грн

Філія “Панютинський вагоноремонтний завод” провела два тендери щодо закупівлі запасних частин для вантажних вагонів на загальну вартість 28,5 млн грн. Про це відомо з порталу публічних закупівель ProZorro.

Обидва тендери (орієнтовна вартість 14,25 млн кожен) були оголошені філією 25 вересня (перший, другий). Торги відбулись 2 листопада. На обох брали участь: ТОВ “Азовмаш” та ПАТ “Кременчуцький сталеливарний завод”. При цьому, філія не допустила до аукціону пропозицію ТОВ “Азот-імпекс”.

Також цікаво те, що обидва учасники торгів запропонували одну й ту саму суму – 14 млн 250 тис. грн й не знижували її протягом аукціону. Це максимально дозволена сума замовником.

В одному випадку “перемогу” здобуло ТОВ “Азовмаш”, а в іншому ПАТ “Кременчуцький сталеливарний завод”. 19 листопада з компаніями уклали договіри, тепер кожна з них отримає по половині сумарного замовлення (14,25 млн грн з 28,5 млн грн).

Нагадаємо, раніше Панютинський завод отримав замовлення від Укрзалізниці щодо ремонту 280 вагонів. Загальна вартість замовлення становить 90 млн грн.

Читайте також