Новини, Перевезення

Пасажирські перевезення – бюджетним авіалініям, вантажні – «Укрзалізниці» – Дубневич

Україні необхідно чітко розмежувати перевезення. Пасажирські – бюджетним авіалініям, вантажні – «Укрзалізниці». Бюджетні авіалінії допоможуть розвантажити збитковий пасажирський сектор залізниці, а «Укрзалізниці», в свою чергу, необхідно сконцентруватися на розвитку вантажних перевезень, які приносять реальний прибуток компанії. Про це в інтерв’ю DATA.UA розповів глава комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослав Дубневич.

«Розвиток регіональних аеропортів та залучення лоукостів для внутрішніх перевезень сприяє зниженню ціни на авіаційні квитки. Частина пасажирів буде переходити на авіаційні перевезення, тому що це швидше. Залізниця не має сьогодні можливостей їздити швидше, ніж 160 км \ год і то це не на всіх відрізках шляху. Средняя швидкість залізниці – 120-110 км \ год на пасажирських перевезеннях », – говорить він.

Також Дубневич додає, що « Укрзалізниця » повинна сьогодні докласти максимум зусиль для розвитку вантажних перевезень, які є прибутковим бізнесом для компанії і перекривають збиток від пасажирських перевезень.

Читайте також