Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Перевезення мінбудматеріалів по УЗ зросли на 21,5%

За перше півріччя 2021 року залізницею у внутрішньому сполученні перевезено майже 23,3 млн т мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник минулого року. Більшість із таких вантажів використовується для будівництва та ремонту автомобільних доріг України. Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Зокрема, за першу половину цього року компанія наростила порівняно із січнемчервнем 2020 року перевезення природного каменю на 32,5%, до майже 14 млн т. До зазначеного роду вантажу належить також щебінь, який використовується для будівництва автодоріг. Крім того, транспортовано майже 3,8 млн т землі, піску та глини-сировини, що на 9,3% більше відповідного періоду минулого року.

За словами Івана Юрика, Укрзалізниця теж реалізує низку інфраструктурних проєктів «Великого будівництва». «Для збільшення транспортування вантажів у порти наразі триває реконструкція дільниці Чорноморська — Берегова, проводиться електрифікація експортного європейського напрямку Ковель — Ізов — Держкордон», — резюмував очільник Укрзалізниці.

Читайте також