Новини, Укрзалізниця

Південно-Західна залізниця заявила про захоплення її земельної ділянки у Бучі

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» оприлюднила заяву, в якій йдеться про рейдерське захоплення земельної ділянки, на якій розміщені залізничні об’єкти. Про це пише railinsider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Як зазначено у повідомленні, під час моніторингу використання земельних ділянок магістралі на території одного із залізничних об’єктів було виявлено сторонніх осіб. Прибулі за викликом правоохоронці з’ясували, що рішенням Бучанської міської ради цю земельну ділянку було передано до комунальної власності та виставлено на аукціон.

«Такі дії суперечать чинному законодавству і є відверто рейдерськими. Земельна ділянка, на якій розташовані залізничні будівлі, споруди та інші об’єкти загальною площею майже 9,3 тис. кв. м, входить до статутного фонду АТ «Укрзалізниця». Право користування цією землею належить залізниці, а цільове призначення ділянки — землі транспорту», — зауважили у регіональній філії.

Водночас акцентується, що Південно-Західна залізниця звернулася до Бучацької міської ради щодо вирішення спірного питання у законодавчій площині, проте відповіді не отримала. Тож залізниця в судовому порядку вимагатиме від міської влади скасувати незаконні рішення та повернути землю у власність компанії.

Як повідомлялося раніше, в УЗ виявили факти вилучення земельних ділянок товариства у двох областях.

Читайте також