Міжнародні новини, Новини

PKP Cargo: Польща зацікавлена в інтермодальному коридорі Одеса-Гданськ

Представники польського вантажного перевізника PKP Cargo побували на Одеському портовому форумі, де розповіли про свої інтереси. Про це повідомляє прес-служба польського перевізника.

Так, польський оператор покладає великі надії на створення інтермодального коридору Балтійське море – Чорне море. Причиною цього є збільшення вантажообігу в Одеському порту.

Польща планує використовувати термінал в Медиці для перевантаження контейнерів. Саме посилення контейнерного сполучення з Україною вбачають пріоритетом у Польщі.

Також в PKP Cargo заявили, що товарообіг між Польщею та Україною того року становив майже 7,5 млрд доларів, що робить Україну важливим гравцем на ринку вантажних перевезень. І це не враховуючи Туреччину, яка також може використовувати транзитний потенціал нашої країни.

Крім цього, польська делегація на форумі провела зустрічі з представниками Грузії та Азербайджану, які транзитом через Україну хочуть возити вантажі до ЄС.

Нагадаємо, за квітень польські вантажні оператори перевезли 19,3 млн тонн вантажів, що на 18,3% більше, ніж у квітні 2022 року. Проте у порівнянні з березнем обсяги вантажоперевезень зменшились на 6,9%, або на 1,4 млн тонн.

Читайте також