Міжнародні новини, Новини

Президент Зеленський обговорив можливу співпрацю УЗ зі швейцарською Stadler Rail AG 

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі співвласником групи Stadler Rail AG Петером Шпулером. Про це повідомляє офіс Президента України.

Під час зустрічі було обговорено перспективи співпраці з компанією в частині модернізації рухомого складу української залізниці, приміського та міського рейкового транспорту.

Володимир Зеленський поінформував співрозмовника про проекти розвитку транспортної інфраструктури України, а також наголосив на важливості залучення іноземних технологій та капіталу до їхньої реалізації.

Ідеться про розбудову гілок метро в Києві, Харкові, Дніпрі, а також про розвиток сполучення електричкою та швидкісним трамваєм у різних містах.

Очільник УЗ Володимир Жмак зі свого боку прокоментував зустріч:

“У ході зустрічі серед іншого обговорили перспективи співпраці та, зокрема, можливість налагодження в Україні виробництва рухомого складу з метою оновлення парку приміських поїздів Укрзалізниці”.

Нагадаємо, раніше на той час в.о. голови правління УЗ Іван Юрик заявляв, що компанія вивчає можливість оновлення пасажирського рухомого складу із залученням іноземних виробників, зокрема швейцарських компаній.

Читайте також