Флагман Чорноморського флоту РФ — ракетний крейсер «Москва» — ввечері 13 квітня атакований протикорабельними ракетами «Нептун». Про це у Telegram написав очільник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, передає Rail.insider.
«Ракетний крейсер «Москва» сьогодні пішов саме туди, куди його послали наші прикордонники на острові Зміїний! Ракети «Нептун», які стоять на сторожі Чорного моря, завдали російському кораблю дуже серйозних пошкоджень», — написав посадовець.
За попередніми даними, було випущено дві ракети, а на кораблі розпочалася пожежа.
Пізніше інформацію про ушкодження підтвердило міноборони країни-агресора.
«Внаслідок пожежі на ракетному крейсері «Москва» здетонував боєзапас. Корабель отримав серйозні пошкодження. Екіпаж повністю евакуйований», — йдеться у повідомленні.
Також додали, що «причини пожежі встановлюються».
Як повідомлялося раніше, у Бердянському порту знищено десантний корабель РФ.








