Увечері 21 листопада ворог атакував припортову інфраструктуру Одещини. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Сил оборони Півдня України.
Упродовж дня 21 листопада авіація РФ завдала ракетних ударів з використанням ракет типу Х-31П. Протирадіолокаційні ракети ворог спрямовує, намагаючись виявити та знищити системи протиповітряної оборони.
«На території Одеси та Білгород-Дністровського району відбулося влучання по відкритій поверхні, адмінбудівлі та припортовій інфраструктурі», — наголошується у дописі.
Уточнюється, що люди не постраждали.
Як повідомлялося раніше, 8 листопада ворожа ракета поцілила у цивільне судно в українському порту.













