Новини, Укрзалізниця

Провідниці потяга Одеса—Перемишль намагалися провезти контрабандні цигарки

Працівники Держприкордонслужби 18 березня виявили понад 1 тис. пачок цигарок у поїзді Одеса—Перемишль. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу АТ «Укрзалізниця».

Провідниці поїзда — Тетяна Бойко та Лариса Вінник — намагалися провезти тютюнові вироби серед речей біженців.

«Поки тисячі залізничників ризикують життям, намагаючись врятувати якомога більше українців, знаходяться двоє, які намагаються нажитись під час війни, — прокоментували вчинок співробітниць у компанії та додали: — Укрзалізниця в таких випадках діє швидко й рішуче: співробітники відсторонені миттєво та будуть звільнені згідно з законодавством».

Також зауважується, що провідниці будуть притягнуті правоохоронцями до відповідальності.

«Честь залізничників, які щодня рятують десятки тисяч людей, безкоштовно доставляють їх до безпечних місць та перевозять сотні тонн критично важливих гуманітарних вантажів фактично на лінію вогню, заплямувати не дамо!» — наголосили в Укрзалізниці.

Як повідомлялося раніше, на Прикарпатті затримали залізничників, які зливали пальне з дизель-поїздів.



Читайте також