Укрзалізниця запровадить «голландські аукціони» для розподілення вагонів
Новини, Тарифи

Тарифи на вантажні перевезення підвищено: Мін’юст зареєстрував наказ МІУ (доповнено)

Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства інфраструктури. Таким чином розпочинається процес зміни тарифів на вантажні залізничні перевезення. Про це пише Rail.insider із посиланням на повідомлення очільника МІУ Олександра Кубракова у Facebook.

Посадовець прогнозує, що в результаті підвищення тарифів Укрзалізниця отримає додаткові 2 млрд грн у цьому році та ще 10 — у наступному.

«Лише ринкові ціни на вантажні перевезення можуть створити стабільну базу для належних капітальних та операційних інвестицій у залізничну інфраструктуру.

За останні три роки усі попередні спроби підвищити тарифи були провалені. Ініційоване нами підвищення є найбільшим в історії незалежної України в абсолютних показниках», — заявив Олександр Кубраков.

Також він підкреслив, що держава бере на себе відповідальність вивести УЗ на якісно новий рівень: «Лише так анонсоване «Велике будівництво» на залізниці стане реальністю».

Рішення набере чинності після публікації в газеті «Урядовий кур‘єр». Наступний номер цього видання має вийти у світ у вівторок. Слідкуйте за новинами на сайті Rail.insider. 

Як повідомлялося раніше, на початку липня МІУ оприлюднило проєкт наказу «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги». А 11 серпня підвищення тарифів на вантажні перевезення підтримала Державна регуляторна служба.

Читайте також