ТІС вдвічі збільшив річний обсяг перевезень контейнерів поїздами
Новини

ТІС кдвічі збільшив річний обсяг перевезень контейнерів поїздами

У 2019 році регулярні контейнерні поїзди ТІС збільшили обсяг вантажоперевезень проти 2018 року у 2,1 раза — до 58,8 тис. ТЕU. Про це повідомила пресслужба ТІС в Facebook.

«Ми обслужили 782 поїзди, якими перевезли четверту частину вантажів TIS Container Terminal Ukraine», — зазначила пресслужба.

ТІС вдвічі збільшив річний обсяг перевезень контейнерів поїздами

Минулого року компанія запустила новий регулярний маршрут до Чернігова й наростила обсяги перевезень в усіх напрямках. Зокрема, якщо порівняти з 2018 роком, то перевезення по харківському напрямку виросли в 4,3 разу — до 9 564 ТЕU, тернопільському — більш ніж в 2,5 разу, до 14 983 ТЕU, дніпровському — майже удвічі, до 17 250 ТЕU, київському — на 17,7%, до 12 679 ТЕU.

«До кінця минулого року ми вийшли на регулярну відправку 15 контейнерних поїздів щотижня уже за п’ятьма напрямками», — зазначили в ТІС

Найбільш поширеними вантажами, які перевозилися контейнерними поїздами, стали зернові, пиломатеріали, продукти харчування (борошно й соняшникова олія), трубна продукція, запчастини для вагонобудування, а також товари народного споживання.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

[democracy id=”6″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також