Економіка, Новини

Транспорт пасе задніх щодо виконання Угоди про асоціацію з ЄС

Загальний прогрес виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом становить 58%. Таку думку висловила віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина, передає Rail.insider із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«За половину всього часу, який відведено на виконання Угоди, ми виконали 58% усіх зобов’язань для України. Чверть цих зобов’язань були виконані саме у 2021 році», — сказала посадовиця на засіданні комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в середу.

Зауважується, що найменшого прогресу досягнуто у сферах: фінансового співробітництва та боротьби з шахрайством (24%), соціальної політики і трудових ресурсів (43%), транспорту, транспортної інфраструктури, поштових та кур’єрських послуг (44%).

Водночас найбільшого прогресу досягнуто у сферах: підприємництва (83%), статистики й обміну інформацією (84%), держзакупівель (85%), гуманітарної політики (54%), технічних бар’єрів у торгівлі (85%), юстиції, свободи, безпеки, прав людини (87%) і політичного діалогу, національної безпеки й оборони (89%).

Центральні органи виконавчої влади виконали 59% усіх доручених їм заходів, Верховна Рада виконала 48% завдань, а інші органи влади — 46%.

Як повідомлялося раніше, ексміністр інфраструктури України Владислав Криклій розповів як Україна імплементує законодавство ЄС у залізничній галузі.

Читайте також