Відбулося чергове засідання підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури. Під час нього продовжили розгляд поправок до законопроєкту «Про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту України» (№ 14174). Зокрема, йшлося про систему управління безпекою руху та ризиками на залізничному транспорті. Про це написав у Facebook очільник Комітету Юрій Кісєль, інформує RAIL.insider.
Під час чергового засідання підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури народні депутати продовжили розгляд поправок до законопроєкту «Про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту України» (№ 14174).
Зокрема, обговорили питання системи управління безпекою руху та ризиками на залізничному транспорті; розглянули правові основи інтероперабельності на залізничному транспорті (статті 11–20 законопроєкту).
Також участь у заході взяли представники Міністерства розвитку громад та територій, Державної служби України з безпеки на транспорті й АТ «Укрзалізниця».
Як повідомлялося раніше, транспортний комітет розглянув питання регулювання діяльності залізничних перевізників.
Підписуйтесь на RAIL.insider у Viber і Telegram — тут найактуальніші новини, відео та події залізничної галузі.













