Рухомий склад, Новини

У квітні ЗЕРЗ відремонтував 3 електровози

У квітні  Запорізький електроремонтний завод здійснив капітальний ремонт 3 електровозів для Укрзалізниці.  Про це повідомили на сторінці підприємства у Facebook.

Зокрема:

  • 13 квітня працівники заводу після проведення капітального ремонту в обсязі КРП відправили електровоз cерії ВЛ80к №175 до структурного підрозділу “Локомотивне депо Козятин” регіональної філії “Південно-Західна залізниця” АТ “Укрзалізниця”;
  • 23 квітня після проведення капітального ремонту в обсязі КРП було відправлено електровоз cерії ЧС4 № 078 до виробничого підрозділу “Локомотивне депо Київ-Пасажирський” регіональної філії “Південно-Західна залізниця” АТ “Укрзалізниця”;
  • 23 квітня працівники заводу після  проведення капітального ремонту в обсязі КРП відправили електровоз cерії ВЛ80т № 1474 до виробничого структурного підрозділу “Локомотивне депо Львів-Захід” регіональної філії “Львівська залізниця” АТ “Укрзалізниця.

Нагадаємо, у березні ЗЕРЗ відремонтував 6 електровозів. У січні завод здійснив ремонт 3 локомотивів Укрзалізниці, а у лютому6.

Загалом, цього року Укрзалізниця має намір відремонтувати 313 локомотивів, з них 160 вантажних. В УЗ обіцяють інвестувати на ці потреби близько 4 млрд грн.

Читайте також