Міжнародні новини, Новини

У Китаї продемонстрували потяг, що «літає»

В Ухані презентували поїзд, що літає, — перший подібний транспортний засіб у світі. Про це пише Rail.insider із посиланням на Railway Supply.

Потяг має назву Maglev Skytrain. У ньому використовується технологія постійної магнітної левітації, яка унеможливлює контакт із землею, що, у свою чергу, не призводить до виникнення сили тертя. Це дає змогу досягти теоретичної швидкості понад 1000 км/год.

Maglev Skytrain — перший рейковий транспорт, в якому використовується технологія магнітної левітації (левітація на постійному магнітному полі). Завдяки цьому поїзд не торкається землі жодним елементом своєї конструкції та має надзвичайно низький рівень шуму.

Аби запровадити новий рухомий склад, необхідно побудувати відповідну інфраструктуру. Щоправда, як зазначається у повідомленні, на створення лінії піде всього 20% коштів, які мають бути витрачені на будівництво швидкісної підземної залізниці.

Skytrain може сприяти швидкому розвитку економіки Китаю та зробити країну світовим лідером у галузі технологій високошвидкісного залізничного транспорту.

Як повідомлялося раніше, у Китаї представили маглев для швидкості до 600 км/год.

Читайте також