Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

У межах станції Васильків І збудують тунель під коліями

Уже виготовлена передпроєктна документація для будівництва тунелю в селищі Калинівка, де розташована станція Васильків І Південно-Західної залізниці. Про це написав на своїй сторінці у Facebook депутат Київської обласної ради Владислав Одинець, передає Rail.insider.

Посадовець зазначив, що є попереднє погодження від Південно-Західної залізниці щодо будівництва тунелю. Також створена комісія на чолі з головним інженером Київської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Олександром Миколюком.

Комісія виїзджала на місце, де буде розташовано тунель, який «дасть змогу вирішити глобальну проблему із заторами на залізничному переїзді в смт Калинівка».

«Чекаємо на отримання технічних умов щодо його будівництва», — зауважив депутат.

Він також зазначив, що вже виготовлена передпроєктна документація, а незабаром Калинівська селищна рада оголосить тендер на розробку проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи на будівництво об’єкта «Будівництво транспортного тунелю під залізничними коліями з підходами в межах станції Васильків І смт Калинівка Фастівського району Київської області».

Як повідомлялося раніше, на дільниці Київ—Васильків І капітально відремонтували 7 км колії.

Читайте також