Міжнародні новини, Новини

У Німеччині планують збільшити обсяги залізничних вантажних перевезень на 25% до 2030 року

Федеральне міністерство транспорту Німеччини має на меті збільшити на 25% обсяги залізничних вантажоперевезень до 2030 року. Про це повідомляє railfreight.com.

Міністерство транспорту та цифрової інфраструктури  має на меті стимулювати компанії більше використовувати залізницю для перевезення своєї продукції. Для досягнення цього запровадили заходи, що дозволяють покращити доступ до сектору.

Зокрема, міністерство створило програму фінансування на 200 мільйонів євро для залучення приватних інвестицій в залізничну галузь, зокрема будівництво інтермодальних терміналів. Також з 1 березня урядова програма фінансування покриватиме половину витрат, пов’язаних із будівництвом, розширенням, відновленням та утриманням залізниць.

Нагадаємо, у 2020 році Єврокомісія презентувала нову стратегію мобільності та план дій щодо  трансформації європейських перевезень. Серед цілей, пов’язаних із залізницею, можна виділити подвоєння швидкісного залізничного руху всією Європою до 2030 року, а також збільшення вдвоє обсягів залізничних вантажоперевезень до 2050 року.

Читайте також