У першому кварталі 2022 року по мережі залізниці України перевезено на 18,5% менше вантажів, ніж за відповідний період 2021-го. Про це повідомляють аналітики Rail.insider.
Загалом за три місяці перевезено понад 56 млн т вантажів.
Найбільше скоротилися у розрізі кварталу внутрішні перевезення. Вони зменшилися майже на чверть.
Скоротився також імпорт та транзит. Ці види сполучень найбільше постраждали від російської навали, що розпочалася 24 лютого і триває досі.
Найменше за квартал скоротився експорт. Він знизився на 10%.
Як повідомлялося раніше, у січні 2022 року транзит зріс на 38,8%. Загалом у січні та лютому 2022 року Укрзалізниця демонструвала позитивну динаміку щодо обсягів перевезень. Ситуація змінилася із початком широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну. Найбільше через війну постраждали перевезення мінбудматеріалів, найменше – вугілля.
Повну актуальну інформацію щодо вантажних залізничних перевезень можна отримати при оформленні передплати на аналітику Rail.insider.

