Інфраструктура, Новини, Новини бізнесу

У порту Південний планують побудувати зерновий термінал потужністю 9 млн тонн на рік

Інвестиційна компанія UMG Investments, що входить до складу корпорації SCM, планує побудувати новий зерновий термінал в порту Південний. Про це повідомляє ЦТС.

Орієнтовна вартість проекту складає 150 млн доларів. В компанії заявляють:

“Ми маємо експертизу й амбіції інвестувати. Також є вантажі, так що нам цікавий бізнес портових терміналів. Ми будемо брати участь в тендерах, які нас зацікавлять. Це, по концесії. Другий фокус – приватні ініціативи в портах. Ми вже почали реалізацію проекту будівництва зернового термінала в порту Південний потужністю 9 млн тонн зерна в рік. Загальні капітальні інвестиції в цей проект становлять понад 150 млн доларів й ми плануємо побудувати його за 2-3 роки. Очікуємо, що уряд і “Укрзалізниця” виконають свою частину зобов’язань щодо розвитку відповідної інфраструктури – днопоглиблення та залізничні станції”.

Нагадаємо, компанія Лемтранс має намір до кінця року реалізувати проект будівництва термінала поблизу залізничної станції Мостиська–2 (Львівська область) за декілька кілометрів від кордону України та Польщі.Загальний обсяг інвестицій у проєкт становитиме понад 15 млн доларів.

Читайте також