Міжнародні новини, Новини

У Румунії зійшов із рейок вантажний поїзд з українськими вагонами (доповнено)

У Румунії сталося сходження 11 вантажних вагонів на дільниці Пашкани—Ясси. Про це 29 червня повідомили місцеві видання, пише Rail.insider. 

Поїзд вів оператор залізничних вантажоперевезень GFR за маршрутом порт Констанца—Крістешт—Жиджія.

Потяг складався із 32 порожніх вагонів, 11 із них зійшли з рейок на другій колії. Водночас через планові роботи рух першою колією не здійснювався.

Внаслідок сходження рухомого складу пошкоджено сім високовольтних опор, які забезпечували електропостачання контактної мережі. Рух дільницею скасовано.

Як видно з оприлюднених фотографій з місця інциденту вагони належать українській агропромисловій компанії Kernel.

В Укрзалізниці, під час наради із зерновиками 30 червня повідомили, що даний інцидент не вплине на передачу вагонів на прикордонних переходах з Румунією.

Прокоментував подію також голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін у своєму Телеграм-каналі.

“Всі 32 вагони в поїзді належать українському приватному оператору. Зерновози рухались на візках під колію 1435, переставлені в Унгенах (Молдова). Візки власності Залізниці Молдови. За оперативною інформацію причина сходу за колійним господарством. Деталі ще розслідуються, — повідомив він. — Українська залізниця навіть під час війни продовжує жорстко контролювати стан і колійного господарства і рухомого складу. Інтегруючись в Євросоюз, нам важливо тримати високу планку стандартів безпеки руху”.

Як повідомлялося раніше, через сходження вагонів у РФ зупинявся рух Транссибірською магістраллю.

Читайте також