Новини, Перевезення, Укрзалізниця

У січні на Придніпровській залізниці в 1,8 раза збільшили обсяги контейнерних перевезень

У січні 2022 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відправили та прийняли 79 контейнерних поїздів. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

За перший місяць 2022 року придніпровські залізничники відправили 41 контейнерний потяг, прийняли — 38 (за аналогічний період минулого року відповідно 23 та 22). Це на 34 поїзди (або в 1,8 раза) перевищує показник січня 2021 року та на 7 потягів (або на 9,7%) — середньомісячну кількість контейнерних поїздів торік.

У січні цього року залізницею курсували 12 пар контейнерних поїздів за напрямками Нікополь—Поромна, Верхньодніпровськ—Одеса-Порт, Верхньодніпровськ—Чорноморська, Новомосковськ-Дніпровський—Одеса-Порт, Новомосковськ-Дніпровський—Чорноморська, Новомосковськ-Дніпровський—Харків-Сортувальний, Дніпро-Ліски—Чорноморська, Запоріжжя-Вантажне—Одеса-Порт, Запоріжжя-Вантажне—Чорноморська, Пологи—Одеса-Порт, Пологи—Чорноморська, Київ-Ліски—Нікополь та зворотно. Натомість торік у січні було відправлено лише чотири пари таких потягів за маршрутами Нікополь—Поромна, Нікополь—Ізов, Верхньодніпровськ—Одеса-Порт, Новомосковськ-Дніпровський—Чорноморська і зворотно.

«Залізниця відправила контейнерними поїздами 30% усіх вантажів, прийнятих до перевезення в контейнерах. Решту було відправлено окремими групами у складі вантажних поїздів», — наголосили у пресслужбі.

Загалом у січні 2022 року в межах регіональної філії було завантажено 5074 великотоннажні контейнери, розвантажено — 1969, що перевищує відповідні показники минулого року на 1,9 та 3% відповідно. У контейнерах переважно перевозили сталь у рулонах, прокат чорних металів, феросплави, труби, руду, полімери, олію, патоку, крохмаль, шрот.

Як повідомлялося раніше, Гуанчжоу та Одесу поєднав контейнерний потяг.

Читайте також