Відкрита аналітика, Новини, Рухомий склад

У вересні зменшилося розукомплектування вагонів та побільшало капремонтів

У вересні 2021 року залишався актуальним тренд щодо скорочення кількості зафіксованих випадків розукомплектування вагонів.

За даними аналітиків Rail.insider, минулого місяця зареєстровано 254 такі випадки. У серпні їх було 296. Нинішній показник є найменшим з початку 2021 року.

Проте ситуація різна за родами рухомого складу. Якщо піввагонів у вересні порівняно з серпнем розукомплектовано майже на 50 менше (125 проти 174), то зерновозів, навпаки, побільшало — з 56 до 69 випадків. На третьому місці залишаються фітингові платформи (19 випадків).

На ряді станцій, що були на початку року лідерами за розукомплектуванням, у вересні не зафіксовано жодного подібного випадку. Це, зокрема, Нижньодніпровськ та Сартана.

Водночас зберігається тенденція щодо збільшення кількості виконаних капітальних ремонтів рухомого складу власності Укрзалізниці. Число оновлених таким чином вагонів державної компанії минулого місяця сягнула 773, що в 1,4 раза перевищує показник серпня. Проте деповських і поточних ремонтів рухомого складу УЗ, навпаки, поменшало.

Для порівняння: кількість капітально відремонтованих вагонів інших власників у вересні становила 373 одиниці.

Більше інформації можна отримати за передплатою.

Читайте також