Міжнародні новини, Новини, Перевезення

Україна пропонує ЄС повністю заблокувати транспортне сполучення з РФ

Міністерство інфраструктури України направило офіційне звернення до Європейської комісії з пропозиціями посилити економічний тиск на РФ та Республіку Білорусь. Про це пише Rail.insider із посиланням на Telegram-канал відомства.

«Незважаючи на вже запроваджені обмежувальні заходи, російський бізнес знаходить обхідні шляхи та продовжує здійснювати операції в інших країнах. Відповідно, наявні санкції повністю не досягають своєї мети», — наголосили у МІУ.

Тож Мінінфраструктури запропонувало Європейському Союзу:

▪️ повністю заблокувати наземне та морське транспортне сполучення з РФ та Білоруссю;

▪️ заблокувати можливість перевезення вантажів і людей до РФ та Білорусі через територію Європейського Союзу і через його кордони;

▪️ заборонити надання митних послуг щодо товарів, що доставляються до РФ та Білорусі.

У відомстві наголосили на тому, що зазначені заходи необхідні для зупинки постачання до країни-агресора товарів подвійного призначення, що можуть використовуватися для військових потреб.

Зауважимо, що представники міністерства закликали ЄС закрити усі порти для російських та пов’язаних з нею компаній, а також закрити доступ до автомобільної мережі для російських і білоруських перевізників.

Як повідомлялося раніше, МІУ продовжує працювати над інфраструктурною ізоляцією РФ.

Про можливість закриття кордону Польщі із Білоруссю для російських вантажів також повідомляють польські засоби масової інформації.

Читайте також