Новини

МІУ продовжує працювати над інфраструктурною ізоляцією РФ

Міністерство інфраструктури України продовжує працювати над повною інфраструктурною ізоляцією РФ. Про це пише Rail.insider із посиланням на Telegram-канал відомства.

МІУ направило офіційні листи до 11 найбільших організацій світу у сфері інфраструктури. Йдеться про звернення до міжнародної спільноти вжити необхідних заходів із закриття для країни-агресора авіаційного простору, доступу до морських портів, а також виключення РФ зі складу міжнародних організацій.

Серед адресантів — найбільші та найвпливовіші світові структури у сфері авіаційного, морського, залізничного транспорту, а також будівництва і туризму:

▪ Міжнародна асоціація мостів, тунелів і магістралей (IBTTA),

▪ Міжнародна Рада Аеропортів (ACI),

▪ Всесвітня туристична організація ООН (UNWTO),

▪ Міжнародний союз залізниць (UIC),

▪ Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO),

▪ Міністерство транспорту Великобританії,

▪ Європейська економічна комісія ООН (UNECE),

▪ Дунайська комісія,

▪ Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA),

▪ Федеральне авіаційне управління США,

▪ Міжнародний транспортний форум (ITF).

Зауважується, що світ закриває повітряний простір для російських літаків, зокрема це вже зробили ЄС, Канада, США, Австралія, Фінляндія та інші. Великобританія та Канада закрили свої порти для суден РФ, а також пов’язаних із нею компаній. У портах Бельгії не обробляють вантажі для РФ, а Туреччина закрила протоки Босфор і Дарданелли для військових кораблів.

Також до блокування країни-агресора долучаються найбільші світові компанії. Зокрема, данська судноплавна компанія Maersk тимчасово зупиняє всі контейнерні перевезення до РФ та зворотно. Логістичні компанії DHL та FedEx перестали постачати товари з та до РФ. «Ці кроки вже стають потужним ударом по економіці окупанта», — наголосили у відомстві.

Читайте також