Новини, Освіта

Українські науковці обговорили удосконалення технологій залізничного транспорту

Кафедрою транспортного зв’язку Українського державного університету залізничного транспорту (УкрДУЗТ, м. Харків) проведено 35-у Міжнародну науково-практичну конференцію «Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті», повідомляє Rail.insider із посиланням на інформацію закладу.

Враховуючи складну безпекову ситуацію в Україні, конференція була проведена в онлайн-форматі на базі платформи ZOOM.

В ході заходу більше 130 науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрантів, студентів з різних закладів вищої освіти та підприємств надали понад 70 тез доповідей.

Робота конференції тривала три дні у стендовому форматі, де всі охочі мали можливість висловити свою наукову позицію.

Представлені доповіді стосуються, зокрема, удосконалення процесів вантажних перевезень: маршрутних відправлень, транскордонного сполучення, управління рухом та ін.

Із тезами виступів науковців можна ознайомитися тут.

Як повідомлялося раніше, УкрДУЗТ провів посвяту у студенти онлайн.