АТ «Укрзалізниця» анонсувало проведення нарад із представниками перевізників Румунії, Молдови та Угорщини 11 липня. Пропонується обговорити питання покращення передачі вантажів через прикордонні переходи, передає Rail.insider.
О 14:00 розпочнеться відкрита онлайн-зустріч українських залізничників із колегами з Румунії та Молдови. Долучитися можна за посиланням.
Також запланована Zoom-конференція за участю представників Укрзалізниці та перевізників Угорщини. Посилання для доєднання тут.













