Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Українські залізничники проведуть наради щодо покращення передачі вантажів через кордон 11 липня

АТ «Укрзалізниця» анонсувало проведення нарад із представниками перевізників Румунії, Молдови та Угорщини 11 липня. Пропонується обговорити питання покращення передачі вантажів через прикордонні переходи, передає Rail.insider.

О 14:00 розпочнеться відкрита онлайн-зустріч українських залізничників із колегами з Румунії та Молдови. Долучитися можна за посиланням.

Також запланована Zoom-конференція за участю представників Укрзалізниці та перевізників Угорщини. Посилання для доєднання тут.



Читайте також