Новини, Перевезення, Укрзалізниця

«Укртрансбезпека» відновила дію ліцензії АТ «Укрзалізниця»

Державна служба України з безпеки на транспорті («Укртрансбезпека») ухвалила рішення про відновлення дії ліцензії АТ «Укрзалізниця». Про це пише Rail.insider із посиланням на сторінку служби у Facebook.

«Укртрансбезпека» повідомила про те, що 12 січня отримала від АТ «Укрзалізниця» заяву з відомостями про усунення підстав, які стали причиною для зупинення дії ліцензії. Також АТ «Укрзалізниця» надало квитанцію про сплату штрафу, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення.

«Відомості, надані АТ «Укрзалізниця», свідчать про усунення у повному обсязі значної частини невідповідностей. В процесі усунення знаходяться невідповідності, які тривалий час перебували поза увагою керівництва цього товариства і виправлення яких потребують значних фінансових витрат. Враховуючи позитивну динаміку усунення невідповідностей, «Укртрансбезпекою» прийнято рішення про відновлення дії ліцензії АТ «Укрзалізниця», — наголошується у повідомленні.

В «Укртрансбезпеці» зауважили, що усунення невідповідностей будуть контролювати щомісячно, також це питання увійде до переліку питань наступної планової перевірки.

Як повідомлялося раніше, «Укртрансбезпека» не збирається зупиняти залізницю.

Читайте також