Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Укрзалізниця має всі можливості для перевезення рекордного урожаю, — Олександр Заруба

У вересні 2021 року залізницею транспортовано 3,8 млн т зернових. Це рекордний показник перевезення зазначених вантажів у вересні за останні 10 років, передає Rail.insider із посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

За словами директора з комерційної роботи і логістики товариства Олександра Заруби, таких результатів компанії вдалося досягти завдяки злагодженій роботі та ефективній організації перевезень. «У 2019—2020 роках перевезення зернових здійснювалися за чітко визначеними нитками графіка руху, відповідно до розкладу маршрутних поїздів. Це негативно впливало на якість і швидкість перевезення інших вантажів: залізної руди, вугілля тощо. Цього року ми відійшли від такої практики, адже маємо задовольняти на рівних умовах усіх клієнтів, незалежно від виду вантажу. Але завдяки посиленню диспетчерської роботи, вантажних станцій нам вдалося вже показати найкращий результат перевезення зернових починаючи з 2011 року», — зазначив він.

Олександр Заруба також додав, що компанія має всі можливості, щоб вивезти рекордну кількість зерна цього року. Зі свого боку просить власників вантажів забезпечити ритмічне навантаження впродовж тижня і всього року, щоб ця робота не сповільнювалась у святкові та вихідні дні.

У вересні компанія щодоби в середньому вантажила 118,9 тис. т зернових, що на 30,6% більше, ніж у вересні 2020 року. та на 10,6% більше, ніж за аналогічний період 2019-го.

Як повідомлялося, у вересні залізницею України перевезено рекордний обсяг вантажів. Про причини зростання перевезень зернових у вересні 2021 року Rail.insider писав тут.

Раніше Олександр Заруба розповів виданню Rail.insider про те, чому виник дефіцит рухомого складу для зернових перевезень, а також про шляхи поліпшення вантажної роботи залізничного транспорту загалом.

Читайте також