Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця надає доступ до оперативної інформації онлайн

АТ «Укрзалізниця» реалізує проєкт УЗ Open Data, який забезпечить прозорість компанії та відкритість основних даних товариства для ключових груп стейкхолдерів. Про це повідомив голова правління компанії Олександр Камишін, передає Rail.insider із посиланням на пресслужбу товариства.

Очільник Укрзалізниці зазначив, що сьогодні компанія робить великий крок до прозорості, долучається до світового тренду Open Data та відкриває ключові дані для стейкхолдерів. «Коли світ живе block chain, machine learning та big data, ми досі працюємо з таким об’єктом залізничної культурної спадщини, як оперативно-добовий звіт, що складається з 18 сторінок табличної інформації. Але ми стаємо прозорішими для всіх на шляху до діджиталізації, робимо значну частину цих даних відкритими і вони є доступними онлайн», — зазначив очільник Укрзалізниці.

За його словами, інтерактивні dashboards доступні для працівників на екранах у головному офісі АТ «Укрзалізниця». Ці інформаційні панелі оновлюються щоранку та містять більше 10 ключових параметрів контролю за діяльністю товариства за минулу добу. Зокрема, це оперативні звіти з навантаження та вивантаження вагонів; обороту вантажних вагонів; кількості вагонів та локомотивів, задіяних у перевезеннях; наявності дизельного пального; проведення аукціонів та їх переможців тощо.

Приклад одного з параметрів (дані за добу 17 листопада)

Оперативна аналітична інформація також публікується на сайті компанії.

Читайте також