АМКУ рекомендувало Укрзалізниці надавати послуги з перевезення вантажів на рівних умовах
Події, Новини

Укрзалізниця перевірить закупівельні вертикалі компанії

Офіс з безпеки АТ «Укрзалізниця» проведе перевірку закупівельної вертикалі компанії. В компанії відзначають — такі заходи пов’язані зі зривом плану критичних закупівель для галузі та бездіяльністю низки керівників вертикалі.

«Зокрема, бездіяльність полягала у несвоєчасному доведенні до філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» централізованих планів матеріально-технічного забезпечення, неодноразовому внесенні коригувань та змін до них впродовж першого кварталу 2021 року й несвоєчасне коригування цін на паливо тощо», — пояснили в Офісі безпеки УЗ.

За встановленими фактами буде проведено службову перевірку:

  • осіб з департаменту категорійного управління,
  • осіб з департаменту з планування та очікуваної вартості у сфері закупівель,
  • директора з питань закупівель АТ «Укрзалізниця».

«Саме ці департаменти мають забезпечувати своєчасну закупівлю матеріально-технічних засобів, що необхідні для стабільного й безперебійного функціонування залізничної галузі. Крім цього, на час службової перевірки буде тимчасово відсторонено від виконання посадових обов’язків директора департаменту з планування та очікуваної вартості у сфері закупівель», – повідомили в УЗ.

Нагадаємо, напередодні в Укрзалізниці заявили, що досягли згоди з постачальниками щодо відвантаження дизельного пального.  Раніше перевізник заявив, що через відмову постачальників відвантажувати пальне за договорами компанія має запас дизельного пального на 4 доби.

Читайте також