Укрзалізниця розробила та впроваджує Програму дій щодо мінімізації впливу наслідків COVID-19 на операційну діяльність. Про це повідомляє пресслужба компанії. Зазначається, що програма покликана забезпечити стабільні перевезення вантажів і передбачає повну ревізію витрат, аби зберегти фінансову стійкість товариства.
“Витрати, пов’язані з безпекою експлуатації рухомого складу та інфраструктури, залишаються у пріоритеті. Водночас некритичні закупівлі обмежуються та впроваджується жорсткий контроль видатків. Таким чином, Укрзалізниця вже переглянула план закупівель на 2020 рік. Наразі також проводиться ревізія запасів з метою перерозподілу запчастин між виробничими підрозділами для проведення першочергових ремонтів. Некритичні проєкти тимчасово призупиняються”, – ідеться в повідомленні.
Зокрема представлена програма дій передбачає чотири пункти:
- максимізація доходів;

- оптимізація витрат та операційна ефективність;

- ефективна безпека для працівників;

- інформованість усіх зацікавлених сторін













