Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця представила програму дій щодо мінімізації впливу наслідків COVID-19 на операційну діяльність

Укрзалізниця розробила та впроваджує Програму дій щодо мінімізації впливу наслідків COVID-19 на операційну діяльність. Про це повідомляє пресслужба компанії. Зазначається, що програма покликана забезпечити стабільні перевезення вантажів і передбачає повну ревізію витрат, аби зберегти фінансову стійкість товариства.

“Витрати, пов’язані з безпекою експлуатації рухомого складу та інфраструктури, залишаються у пріоритеті. Водночас некритичні закупівлі обмежуються та впроваджується жорсткий контроль видатків. Таким чином, Укрзалізниця вже переглянула план закупівель на 2020 рік. Наразі також проводиться ревізія запасів з метою перерозподілу запчастин між виробничими підрозділами для проведення першочергових ремонтів. Некритичні проєкти тимчасово призупиняються”, – ідеться в повідомленні.

Зокрема представлена програма дій передбачає чотири пункти:

  • максимізація доходів;Укрзалізниця представила програму дій щодо мінімізації впливу наслідків COVID-19 на операційну діяльність
  • оптимізація витрат та операційна ефективність;Укрзалізниця представила програму дій щодо мінімізації впливу наслідків COVID-19 на операційну діяльність
  • ефективна безпека для працівників;
  • інформованість усіх зацікавлених сторін

Укрзалізниця представила програму дій щодо мінімізації впливу наслідків COVID-19 на операційну діяльність



Читайте також