Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця придбає 1 тис. контейнерів до кінця року

АТ «Укрзалізниця» до кінця року планує закупити 1 тис. контейнерів. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію товариства.

Передбачено придбати 500 двадцятифутових контейнерів Open Top для перевезення сипких вантажів, зокрема руди, та 500 двадцятифутових Bulk-контейнерів для транспортування сільськогосподарської продукції, зокрема зерна.

«Закупівля відбувається у повній відповідності з українським законодавством, з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель під час воєнного стану. Планується підписати пряму угоду з найбільшим світовим виробником. Попередній збір комерційних пропозицій проводиться через SmartTender», — наголосили у компанії.

Контейнери мають бути виготовлені до кінця року та поставлені АТ «Укрзалізниця» у першому кварталі 2024 року. Для рівних умов усім потенційним постачальникам серед базисних умов постачання вантажну станцію Київ-Ліски визначено як місце постачання контейнерів.

«Наразі приблизно 40% вантажоперевезень залізничним транспортом у Європі здійснюються в контейнерах, в Україні цей показник сягає лише 3%. Натомість попит на ці перевезення постійно зростає. Зокрема, вже користуються попитом інтермодальні поїзди, що курсують до морських портів країн Балтії», — зауважили в Укрзалізниці.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця і LTG Cargo протестували інтермодальний маршрут Клайпеда—Каунас—Київ.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

 

Читайте також