Новини, Перевезення

Укрзалізниця втратила до 19% частки на ринку вагонів під завантаженням

При завантаженні Укрзалізниці на 8-10% більше, ніж торік, компанія втратила до 19% частки на ринку вагонів під завантаженням. Про це повідомляє пресслужба Перевізника. В УЗ зазначають, що такі показники є негативними для товариства, тож адекватний прибуток компанії від основної діяльності під загрозою.

“Укрзалізниця веде активну роботу, направлену на збільшення вантажообігу та збільшення частки власних вагонів під завантаженням. Ці заходи є необхідною складовою забезпечення адекватного розміру доходу Укрзалізниці, що дозволить надалі реінвестувати зароблені кошти у розвиток залізничного транспорту”, – зазначили в УЗ.

Водночас, на думку керівництва Укрзалізниці, потребує перегляду принцип роботи філії компанії «Центр транспортної логістики», адже сьогодні його роботу не можна оцінити як задовільну.

“Тому Укрзалізниця докладає усіх можливих зусиль для поліпшення роботи філії, розглядаючи, в тому числі ефективні кадрові зміни”, – натякнули на майбутні кадрові рішення в компанії.

Нагадаємо, що з 1 по 9 листопада 2020 Укрзалізниця навантажила понад 7 млн тонн вантажів, що майже на 5 % більше проти відповідного періоду минулого року.

Читайте також