Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» 28 квітня за результатами тендера у системі «Прозорро» уклала дві угоди щодо постачання локомотивних бандажів до кінця 2025 року на загальну суму 174 млн грн. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Наші гроші».
Загалом замовили 3048 бандажів для коліс рухомого складу.
ТОВ «Інтерпайп Україна» отримало замовлення на більшість суми — 172,4 млн грн. Компанія має поставити 3010 бандажів виробництва його ж ПАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод» не раніше поточного року.
У доларовому еквіваленті ціни зросли на 7% порівняно з минулим тендером ЦЗВ у серпні 2024 року. Наприклад, зараз бандажі 890х143х83 мм коштують 47 тис. 976 грн, або 1149 доларів, а тоді вони коштували 44 тис. 4 грн, або 1068 доларів за курсом НБУ на дату укладення договору.
При цьому нині ціна сталі на Лондонській біржі кольорових металів LME становить 353 долари за тонну. Це на 8% дешевше від серпня 2024 року, коли вона становила 382 долари за тонну.
ТОВ «ТПК Промдизель» отримає ще 1,56 млн грн за поставку 38 бандажів виробництва польської компанії Huta Bankova. Їхня ціна зросла на 3% відносно травня 2024 року.
Обидві компанії отримали замовлення без конкуренції, бо на торги більше ніхто не прийшов.
Як повідомлялося раніше, УЗ придбала хрестовин і рейок на понад 500 млн грн.
Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики