Укрзалізниця, Новини

Укрзалізниця заощадила близько 30% на першій закупівлі вугілля в цьому році

На першій закупівлі вугілля для опалення пасажирських вагонів у сезоні 2021/2022 Укрзалізниця зекономила близько 30 %. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

Так вартість, за якою компанія купила першу партію вугілля, на третину нижча від розрахункової ціни. Зокрема, за результатами першого аукціону на постачання 3 тис. тонн вугілля компанія-переможець запропонувала найнижчу ціну — 2,24 тис. грн за тонну вугілля, тоді як розрахункова вартість складала 3,23 тис. грн за тонну.

Договір із переможцем торгів було підписано 27 травня. Ще два договори за результатами відборів будуть підписані найближчими днями.

Цьогоріч закупівлю вугілля Укрзалізниця вперше проводить за рамковою угодою. Встановлені межі угоди 84 млн грн та 26 тисяч тонн вугілля. Зауважимо, що рамкова угода передбачає проведення спрощених торгів за потребою з визначеним колом учасників, яких було відібрано через аукціон.

Проведення закупівлі в такому форматі дозволило УЗ відійти від практики замовлення продукції в моменти сезонного пікового зростання ціни, – заявляють в компанії.

 

Читайте також