Новини, Рухомий склад, Укрзалізниця

УЗ вдруге перенесла тендер на закупівлю електропоїздів за 31,4 млрд грн

АТ «Укрзалізниця» відтермінувала подачу комерційних пропозицій та аукціон на найбільшу в історії закупівлю рухомого складу. Про це пише Rail.insider із посиланням на mintrans

Йдеться про 80 електропоїздів для регіональних та приміських перевезень. Відповідні зміни оприлюднені у системі ProZorro.

Тож монополіст прийматиме пропозиції на участь у торгах до 22 грудня 2021 року, а аукціон запланований на 27 січня 2022 року, хоча раніше дати були 1 грудня та 6 січня відповідно. В Укрзалізниці пояснили, що зміни термінів тендера пов’язані з внесенням корегувань технічних вимог до поїздів, які компанія планує придбати.

«Зазначена тендерна документація була відкоригована після того, як її розглянули потенційні учасники та надали свої запитання. Саме у зв’язку з цим зміщено терміни процедур тендера», — пояснили у компанії.

Як повідомлялося раніше, УЗ подовжила на місяць терміни подання пропозицій на тендер із закупівлі 80 поїздів. Окрім того, в УЗ обґрунтували ціну тендера щодо придбання 80 пасажирських поїздів.

Читайте також